Výzva: spojme sa pre revír TONA č.4060

Sem píšte otázky na výbor
martin123
Príspevky: 6
Dátum registrácie: So Aug 28, 2021 11:31 am

Výzva: spojme sa pre revír TONA č.4060

Príspevok od užívateľa martin123 » Št Jún 09, 2022 8:32 am

Dňa 25.6.2022 sa bude konať urbárska schôdza v kultúrnom dome na Kostolnom Seku o 9.00h, kde sa bude prerokovávať návrh nájomnej zmluvy areálu Tona. Nie každý viete kto je vlastník Štrkoviska Tona aj s priľahlými pozemkami a jediný vlastník je Urbariát Kostolný Sek. Ja som spoluvlastník. Na poslednej urbárskej schôdzi v roku 2021 prejavili spoluvlastníci záujem o prenájom areálu Tona kde chcú postaviť Wellness centrum ale nevyjadrili sa čo konkrétne plánujú s revírom 4060 Tona kto bude nájomník a preto je potrebné aby sme sa spojili a neprišli o revír Tona, ktorý môže skončiť u súkromníka ako malé jamy. Nemôžeme to nechať na náhodu ide o veľa. V prílohe zverejňujem listy vlastníctva z verejne dostupných zdrojov na internete www.zgbis.sk a menný zoznam všetkých vlastníkov Urbariátu Kostolný Sek. Každý kto pozná vlastníka zo zoznamu v prílohe /je jedno kto to je či sused, rodina, kamarát, známy neznámy a pod./ by sa ho mohol spýtať či pôjde na schôdzu a ak nepôjde či ho splnomocní na zastupovanie na schôdzi a mal by tam prísť 25.6.2022 o 9.00h. Nemusí tam nikto nič hovoriť iba účasť je potrebná, čím viac menšinových vlastníkov bude na schôdzi, tým viac sa hlasy vyrovnávajú a je väčšia šanca, že nám revír ostane. Keď spojíme dostatok podielov tak máme možnosť prehovoriť do hlasovania a preto je každý aj malý podiel dôležitý. Väčšinový vlastníci majú podiel spolu cca. 37%, menšinový vlastníci čo chodíme na schôdze máme spolu podiel cca. 18% a tých podielnikov čo nechodia vôbec na schôdzu je až cca. 45% a týchto musíme osloviť. Splnomocnenie musí byť úradne overené alebo ho vedia overiť dvaja spoluvlastníci /v prípade potreby viem na overenie zabezpečiť dvoch spoluvlastníkov/. Vlastník môže splnomocniť hocikoho. Keď nemôžete prísť na schôdzu ani vy, tak vlastník môže hocikto splnomocniť a môžem byť splnomocnený napríklad aj ja. Je nás cca.1500 členov, v Šuranoch sa každý s každým pozná, preto verím, že sa nám to spolu podarí. Revír 4060 Tona o ktorý sa stará desaťročia SZR Šurany by mal ostať prenajatý miestnym rybárom aby zostalo aj kúpanie aj vstup na štrkovisko zadarmo a nie súkromnej spoločnosti ktorá možno urobí dookola plot a zruší na štrkovisku bezplatné kúpanie a vstup zadarmo. Zverejniť v jednom príspevku viem len 3 prílohy, preto to musím rozložiť do viacerých tém aby som mohol zverejniť menný zoznam a všetky listy vlastníctva. Keď si toto prečítate z výboru, dúfam že to rozpošlete čo najviac členom aj nečlenom aby o tom vedelo čo najviac ľudí, tak ako ste dali prísľub. Ak máte otázky môžete sa pýtať.
1.jpg
1.jpg (164.82 KiB) 29935 zobrazení
2.jpg
2.jpg (170.11 KiB) 29935 zobrazení
3.jpg
3.jpg (180.52 KiB) 29935 zobrazení

Napísať odpoveď