Rybársky spravodaj

Sem píšte otázky na výrbor

ModerátorCOLON Roman Buršák

Stano
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Pia Nov 25, 2016 9:58 pm

Rybársky spravodaj

Poslaťod Stano » Pon Jan 02, 2017 8:56 am

Ahojte,

chcem sa spýtať kde a kedy sa dajú vyzdvihnúť nové spravodaje - lebo posledného roky sa mi stane, že môj spravodaj putuje aj po 3 ľuďoch a viac ( ten ho dá tomu, ten nie je doma, nikto na neho nemá telefón atď) no proste sa k nemu komplikovane dostávam - nie je to stále a stáva sa to a tak by som tomu rád predišiel.

Roman Buršák
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Štv Nov 24, 2016 6:22 am

Re: Rybársky spravodaj

Poslaťod Roman Buršák » Štv Jan 05, 2017 6:44 am

Spravodaje sú už v obehu. Odkiaľ ste?

Stano
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Pia Nov 25, 2016 9:58 pm

Poslaťod Stano » Štv Jan 05, 2017 3:14 pm

Ďakujem za odpoveď, už ho mám - bol som si ho vyzdvihnúť v Mani -išlo mi hlavne o to aby som vyhol peripetiám, ktoré som mal po min. roky keď sa mi to nepodali vyzdvihnúť v Mani a potom to dali ďalej a k dotyčnému sa bolo problém dostať.

RomanC
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2016 5:05 pm

Poslaťod RomanC » Ned Okt 01, 2017 8:47 am

Prosím Vás,dokedy budú otvorené vody v Šuranoch,myslím Pri Ryb.dome aTona?Ďakujem.

Roman Buršák
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Štv Nov 24, 2016 6:22 am

Poslaťod Roman Buršák » Štv Okt 05, 2017 8:45 am

RomanC píšeColonProsím Vás,dokedy budú otvorené vody v Šuranoch,myslím Pri Ryb.dome aTona?Ďakujem.

No prvé zarybnenie na 3900 a 4060 by malo prebehnúť koncom októbra. Takže tak bude aj zákaz privlastnenia si kapra. 3900 určite bude uzatvorené na všetky spôsoby lovu predpokladám od 30.10. nakoľko sa napustí pstruh dúhový pred Memorialom Ľ. Bajzíka. Lov iba na prívlač tam bude povolený od 5.11. po celý týždeň. Lov ostatnými spôsobmi bude závisieť od nasadenia kapra K3. Podrobne Vás budem informovať koncom októbra.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 0 a 0 hostia